ביז-טק Biz-Tec - שיווק עסקים, כנסים והדרכות
 מגזין דיגיטלי - פורטל ספקים B2B - מועדון עסקים VIP 
  • תיאור החברה
  • מוצרים ושירותים
  • מאמרים וקישורים
  • תמונות & וידאו
  • צור קשרצור קשר

היידי – תיקי עגלה מעוצבים

היידי – תיקי עגלה מעוצבים

 

 

שם חברה היידי – תיקי עגלה מעוצבים, תיק עגלה לתינוק בעל שיק ייחודי 
שם מנכ"ל עדי
כתובת חברה שד' וושינגטון 16, פלורנטין, תל אביב 66086
איש קשר עדי
שם משפחה סמואל
תחום: עיצוב תיקי עגלה
תיאור המוצרים/שירותים היידי מתמחה בעיצוב תיקים לעגלות תינוק בעבודת יד, תיקי עגלה איכותיים במראה עכשווי עם שיק יחודי. תיק עגלה מבית היוצר של היידי כמתנה ליולדת, ילווה בגאון את האם למשך תקופה ארוכה, בה תיקים לעגלה מהווים חלק בלתי נפרד מהשהייה מחוץ לבית יחד עם הפעוט.

 

תיקי Heidi נולדו מתוך המחשבה לתת לך, האמא, אלטרנטיבה מעוצבת לתיק העגלה, וזאת מבלי לוותר על הנוחות והסטייל להן את רגילה. שילובי הבדים, העיצוב האלטרנטיבי והצבעוניות המשתנה של התיקים מעניקים להם מראה אורבני ונשי שלא יסגירו את היותם תיקי עגלה.
מלבד היותו תיק עגלה, תיק Heidi ישמש אותך גם כתיקך האישי, ליום או לערב, על הגב או על הצד, כדי שתוכלי לשמור על השיק האופייני לך גם אחרי הלידה.
אני, עדי סמואל, בעלת המותג Heidi, גדלתי בילדותי בפריס ושם גילתי את אהבתי הגדולה לאופנה ולעיצוב. בהמשך, סיימתי בהצטיינות לימודי עיצוב גרפי ב-FIT בניו יורק. 5 השנים בהן למדתי ועבדתי בניו יורק איפשרו לי לשוב ולהיות במרכז תעשיית האופנה ולספוג המון השראה, בעיקר מהרחוב ומקצב העיר. חזרתי ארצה עם סיום לימודי בניו יורק ועבדתי מספר שנים בתחום הגרפיקה, עד שפניתי לעסוק באהבתי האמיתית, עיצוב המוצר, שהולידה את המותג Heidi.
התיקים מעוצבים ומתוכננים בקפידה ומחשבה רבה, מתוך מטרה לתת מענה לתיקי העגלה המוכרים והקונבנציונלים. עיקר ההשראה היא מחיי היומיום ומהצרכים הבסיסיים, שמוצאת ביטוי באהבה לחומר וירידה לפרטים הקטנים שיוצרים את השלם. תיקי Heidi מיוצרים בישראל. כל מרכיבי התיק נבחרים ונבדקים בקפידה לפני תהליך היצור והאביזרים מיוצרים מהחומרים הטובים בשוק.
נשמח לעמוד לשירותכם

 

לפרטים אנא מלאו את טופס צור קשר המצ"ב>


  • צור קשר
היידי – תיקי עגלה מעוצבים

היידי מתמחה בעיצוב תיקים לעגלות תינוק בעבודת יד, תיקי עגלה איכותיים במראה עכשווי עם שיק יחודי. תיק עגלה מבית היוצר של היידי כמתנה ליולדת, ילווה בגאון את האם למשך תקופה ארוכה, בה תיקים לעגלה מהווים חלק בלתי נפרד מהשהייה מחוץ לבית יחד עם הפעוט.

היידי – תיקי עגלה מעוצבים
שם איש קשר:לפרטים ולהזמנה – אנא מלאו טופס צור קשר >>
צור קשר עם בית העסק
שם מלא: *
חובה לציין שם מלא
שם חברה
Invalid Input
תפקיד/התמחות
Please write a subject for your message.
טלפון/סלולר
Invalid Input
דואר אלקטרוני *
בבקשה רשום כתובת דואר אלקטרוני תקינה
בית העסק/השירות המבוקש *
חובה לציין שם מלא
פירוט הפנייה *
Please let us know your message.
קוד אבטחהקוד אבטחה
קוד אבטחה שגוי