ביז-טק Biz-Tec - שיווק עסקים, כנסים והדרכות
 מגזין דיגיטלי - פורטל ספקים B2B - מועדון עסקים VIP 

מתחם המגורים הפרטי בפרויקט "אזורים מוצא עלית"

ביז-טק - ערוץ המדיה לעסקים 
מגזין דיגיטלי לעסקים וצרכנות 

כל מה שקורה מאחורי הקלעים של עולם העסקים 

אם גם לכם יש סיפור עסקי מענייין ? רוצים שיכתבו עליכם ? לחצו כאן

44


מתחם המגורים הפרטי בפרויקט "אזורים מוצא עלית"

בלה דיאמנט , 04/08/20

 

לאור ההצלחה והביקושים הרבים של פרויקט אזורים מוצא עילית, במסגרתו נמכרו עד כה כ 165 דירות, הודיעה חברת אזורים כי החלה השבוע בשיווק מתחם המגורים הפרטי בפרויקט.

 

טל - ביז 1

 

הפרויקט הצמוד לפארק רחב, כולל 16 דירות מיוחדות צמודות קרקע עם כניסות פרטיות, הבנויות על 2 מפלסים, ומשתרעות על כ 166 מ"ר ליחידה, עם 6 חדרים (כאשר אחד החדרים הנמצא במפלס הכניסה, יכול לשמש כחדר עבודה/קליניקה/חדר משחקים) + גינה מעוצבת ומוכנה.

פרויקט אזורים מוצא עילית כולל 221 יח"ד, הכוללות דירות גן, מיני פנטהאוז, ופנטהאוז, בתהליך בנייה שחולק ל-2 פעימות: בשלב הראשון נבנו 91 יחידות דיור שמרביתן כבר אוכלסו עד כה, תוך בנייתה של קהילה איכותית ותוססת. 

השלב השני של הפרויקט, שבנייתו בשלבי בניה מתקדמים, כולל 114 יחידות דיור של 4 ו-5 חדרים. הדירות גדולות יחסית ומשתרעות על שטח של בין 126 ל-150 מ"ר. בנוסף, כוללות הדירות מרפסות רחבות בשטחים של בין 26-116 מ"ר.

 

טל - ביז 2

 

מרבית דירות הפרויקט נבנו במבנים בני 3 קומות בלבד. בנוסף נבנה בפרויקט מתחם פרטי של 16 יחידות צמודות קרקע בשטח של כ-166 מ"ר בנוי, וחצרות בגדלים שבין 50-150 מ"ר. תכנון אינטימי זה מתכתב עם הסביבה הפסטורלית בה שוכן היישוב.

הפרויקט כולל פארק רחב ידיים בשטח של כ-20 דונם, ובו שבילי הליכה ופינות חמד רבות. במסגרת הפיתוח הסביבתי, משקמת חברת אזורים את "שדרת הנשיאים" - שדרת עצים אשר ניטעו ע"י חוזה המדינה, בנימין זאב הרצל והמנהיג הציוני דוד וולפסון בשנת 1898, אליהם הצטרפו בהמשך השנים עצים נוספים, שאותם נטעו חמשת נשיאיה הראשונים של מדינת ישראל.

השטחים הציבוריים בפרויקט היוקרתי יכללו שירותים נרחבים לטובת הדיירים, כגון חדר כושר, ספא, בריכת שחייה חצי אולימפית ועוד.

בנוסף, במרכז המתחם נמצא את "הבית הלבן"- בית ארזה, שהינו בניין היסטורי יפהפה לשימור, אשר תוכנן ע"י האדריכל יוסף ברלין בסגנון הניאו- קלאסי, ובשנת 1927 פתח את שעריו כבית הבראה.

 

טל - ביז 3

 

המקום נמצא בשלבי עבודה מתקדמים של עבודות השיקום והשימור והפיכתו למרכז התרבות החדש של האזור. על העיצוב הפנימי אמונים האדריכלים דיוויד ווייז ושרון אפל, יחד עם אדריכל השימור גיורא סולר.

הבית הלבן צפוי לכלול חדרי תרבות, ספרייה אלקטרונית, אודיטוריום להופעות והרצאות. אולם, חדר מוסיקה, מוזיאון קטן שינציח את בית ההבראה, ואף בית קפה/מסעדה לרווחת האורחים.

אל האזור, ובפרט ליישוב, מגיעה אוכלוסייה איכותית במיוחד, ועל הרוכשים עד כה נמנים רופאים, מנהלים בכירים ברשויות ממשלתיות שעובדים בירושלים, וכן אנשי עסקים בכירים.

מוצא עילית נחשבת ליישוב כפרי ומבוסס, כך שייחודיות השכונה החדשה באה לידי ביטוי בין השאר, על ידי סגירת כל השכונה לתנועת כלי רכב. דיירי השכונה נכנסים ישירות לחנייה הפרטית הממוקמת מתחת לביתם, מה שמבטיח כי התושבים, ובכללם ילדי היישוב, ייהנו לא רק ממתחם פרטי יוקרתי, אלא גם מפארק מוגן ומביטחון מלא.

* מתעניינים מוזמנים ליצור קשר באמצעות הטופס הבא :  

צור קשר נדלן
שם מלא: *
חובה לציין שם מלא
שם חברה
חובה לציין שם חברה
טלפון/סלולר *
חובה לציין טלפון
דואר אלקטרוני *
בבקשה רשום כתובת דואר אלקטרוני תקינה
קוד הנכס המבוקש *
ציין שם וקוד הנכס המבוקש . להודעה כללית רשום 0
תיאור הבקשה
רשום הערותיך
קוד אבטחהקוד אבטחה
קוד אבטחה שגוי 

 

אם גם לכם יש סיפור עסקי מענייין ? רוצים שיכתבו עליכם ? לחצו כאן

בערוץ המדיה לעסקים של ביז-טק 


שתף אותי בפייסבוק  facebook