ביז-טק Biz-Tec - שיווק עסקים, כנסים והדרכות
 מגזין דיגיטלי - פורטל ספקים B2B - מועדון עסקים VIP 

הטריבונה רכילות עסקית 18/1/17

השבוע בטריבונה: רכילות עסקית · 18.1.17

למה אורלי וילנאי עזבה השבוע באחד הבקרים באמצע התוכנית את האולפן... איך מנהלים את המלחמה באנטישמיות מול ענקיות הרשת, גוגל ופייסבוק... על פתיחת אקסלרטור (מאיץ סטרטאפים) חדש בישראל... מי הם זוכי "פרס סטימצקי" לסופרים שספריהם הובילו את המכירות בשנה החולפת ברשת... על קשרי התרבות בין תל-אביב לפירנצה באיטליה...על ביקור נשיאותי בבורסת היהלומים ברמת גן... תערוכת תצלומים חדשה המציגה את 120 שנות הישגי הציונות, מוצגת בנתב"ג לעיני כל העוברים בנמל התעופה... מופעים, תערוכות ומפגשים אישיים ועוד... 
כל מה שרציתם לדעת על מ"אחורי הקלעים של עולם העסקים", תראו במדור טריבונה של tlvtimes כאן באתר ביז-טק.

בלה דיאמנט , TLV TIMES  
*לכתבות טריבונה קודמות

1

יעקב חגואל, סגן ומ"מ יו"ר ההסתדרות הציונית העולמית ויו"ר המחלקה לאנטישמיות, יזם את הכנס המקצועי "אתגר המאבק באנטישמיות" לקראת יום המאבק הבינלאומי באנטישמיות שחל ב-27.01. הכנס נפתח אמש באירוע חגיגי במעמד יו"ר הכנסת, ח"כ יולי אדלשטיין, יו"ר האופוזיציה, ח"כ יצחק הרצוג, יו"ר ההסתדרות הציונית העולמית, אברהם דובדבני, מנכ"ל ההסתדרות הציונית העולמית, אלי כהן ומנהל מרכז דהאן, ד"ר שמעון אוחיון. באירוע הפתיחה החגיגי, בירך יעקב חגואל את יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין, ושיבח אותו על מלחמתו באנטישמיות מול ענקיות הרשת, גוגל ופייסבוק, כדי לשנות את תוצאות מנועי החיפוש, כאשר מחפשים באנגלית את המילה 'יהודי', והסרת האתרים האנטישמיים מדף התוצאות הראשון. כמו כן, הציג חגואל נתונים מקוממים בנושא האנטישמיות בעולם: 85% מהנשאלים חוו או היו עדים לאירוע אנטישמי, 75% מהנשאלים באירופה חוששים להסתובב עם כיפה או מגן דוד ו-73% מהנשאלים שחוו או היו עדים לאנטישמיות אלימה לא דיווחו למשטרה. בכנס, שיסתיים ביום ג' 17.01.17, ישתתפו מרצים בכירים מאוניברסיטאות בישראל ומרחבי העולם: אוסטרליה, צרפת ועוד.

14

מגישת תוכנית הבוקר של ערוץ 10 אורלי וילנאי, עזבה השבוע באחד הבקרים באמצע התוכנית את האולפן, והותירה את גיא מרוז לבד. וילנאי פשוט מיהרה להנחות את ועידת ישראל ה-3 לנשים ועסקים – נשים פורצות דרך, ולכן נאלצה לצאת באמצע התוכנית. לועידה שהתקיימה בבנין סמולרש באוניברסיטת תל-אביב, הגיעו כ-1000 נשים פורצות דרך, יזמיות הפועלות למענן ולמען הקהילה, ביניהן ענבר בזק הלוחמת למען העסקים הקטנים, שושי גל המומחית לנטוורקינג וסמול טוק, אסנת ברק מאסקימו, אסתר דיאמנט –חיימוביץ בעלת פורטל העסקים ביז-טק ואחרות. בין המרצות באנלים השונים היו ח"כ סתיו שפיר, ח"כ טלי פלסקוב, יונה ברטל ועשרות נשות עסקים, שהרצו על נושאים עסקיים מגוונים.

2

סא"ל מיל' עירית אורן גונדרס, יו"ר עמותת "אור למשפחות" התומכת במשפחות שכולות, העניקה בטקס מרגש במתחם הסינמה סיטי גלילות מלגות ל-45 אחים ששכלו את יקירהם במערכות ישראל . הגיעו לחלוק כבוד: שרת המשפטים הגב' איילת שקד , אדיר מילר, ירדנה ארזי, להקת הגבעטרון, מר משה אדרי יו"ר אגודת הידידים של העמותה ומנכ"ל סרטי יונייטד קינג, השר לשעבר אבי גבאי חבר בצוות מוביל אגודת הידידים, מר איזי שרצקי , מר יואב איגרא, מר אהרון פרנקל, מר שמעון צרפתי, מר שלום פפיר סגן נשיא הבורסה ליהלומים,  האדריכל יואב איגרא, גב' ניצה בילט מנכ"ל חברת לילית קוסמטיקה, מר אורי בילט, סמנכ"ל חברת לילית קוסמטיקה, מר צורי דבוש יו"ר חברת קליל, דודי אשכנזי מנכ"ל רשת מלונות גרנדס הוטל , מר רמי יהושוע, רו"ח מנשה ארנון, יקי ז'נו סמנכ"ל טכנולוגית בזק, פרופסור ראובן אור, מר אלעד שטוקמן, מר יוסי נחמיאס מנכ"ל ביג שופ, עורך דין יוחנן דן,  מר ריצ'י (אריה ריכטמן) מנכ"ל חברת קליל, צורי דבוש יו"ר חברת קליל,  מר יובל פלג מנכ"ל ביסופט, הגב' אודליה פרידמן מנכ"ל תיאטרון הבימה.

3

ארנסט באי קורומה - נשיא הרפובליקה של סיירה ליאון,  הגיע השבוע לביקור נשיאותי בבורסת היהלומים ברמת גן, עם פמליה נכבדה  שכללה  משלחת שרים ובכירים, ביניהם: סמורה קאמרה - שר החוץ ושיתוף פעולה בינלאומי, מונטי גונס – שר החקלאות, היערנות ובטחון תזונתי, מוחמד בנגורה – שר האינפורמציה והתקשורת, מומודו מאליגי – שר משאבי המים ועוד. הנשיא קורומה  אמר  בדברי ברכתו כי "הבורסה הישראלית מוכרת בעולם ואני הייתי חייב לבוא ולראות במו עיני את המקום הזה." 

4

נשיא המדינה ריבלין נפגש השבוע עם 23 ניצולי שואה, הלוקחים חלק בפרויקט "קפה אירופה", מועדון חברתי תמיכתי לניצולי שואה מירושלים בתמיכת עיריית ירושלים ו The Jerusalem Foundation, אשר נפגש אחת לשבוע בשמונה השנים האחרונות. אמר להם הנשיא ריבלין: "בזכותכם ובזכות ניצולי השואה שעלו ארצה אחרי השואה, ועסקו בהקמת המדינה, בלחימה במלחמת העצמאות, בהגנה על המדינה הצעירה, מדינת ישראל קיימת". הסיפורים של כל אחד מהם כואבים כמו שהם מעוררי הערצה: מירה שרדה את השואה במחבוא בהולנד, עלתה לארץ ועבדה כל חייה כעובדת סוציאלית. ירדנה עברה את אימת השואה בתקופת הטרנספורטים של יהודי הונגריה לאושוויץ, עלתה לארץ והגנה על קיבוץ בארות יצחק כנגד המתקפה המצרית בימי מלחמת השחרור. מי היה מאמין שהילדים של אז ששרדו את השואה בקושי, יגיעו 70 שנים לאחר מכן לבית נשיא המדינה שבבירתנו הניצחית ירושלים? הם האמינו.

5

"מפגשים אישיים", תערוכה חדשה של זוהר עובד, ראש עיריית טבריה לשעבר ואיש נדל"ן בהווה, ושל לאון מינסטר, עוזר מהנדס העירייה, הושקה השבוע בגלריה חלל בגן העיר תל אביב. התערוכה, בה מוצגים צילומים וציורים של נופי הכנרת וארץ ישראל, בהחלט יצרה מפגשים אישיים מעניינים של שלושה ראשי עיר בולטים וידועים של טבריה יגאל ביבי (שכיהן בשנים 1978-1988) ובני קריתי (ראש העיר ב-1998-2003), שבאו לפרגן לזוהר עובד, שכיהן בתפקיד ב-2003-2013, וכיום הוא הבעלים של מלון הבוטיק 'אירופה 1917' ויזם פרויקט הנדל"ן 'אירופה 2017'. הטבריינים בחרו להצטלם על רקע ציורי הכנרת של זוהר עובד, שעזרו להם "להרגיש בבית".

6

השבוע נפתחה בשנקר תערוכה לרגל 75 שנה לפרופ' ירום ורדימון, "נאמן למקור",  בה השתתפו והציגו עבודותיהם בכירי המעצבים והאמנים בישראל. דרורית ברזילי, אמא של האיט גירל המאורסת דנה זרמון, הציגה את עבודתה: לאן תוביל המורשת שהותיר לנו מנחם בגין, כפרשנות לכריכה שעיצב ורדימון. איש הפרסום אילון זרמון הגיע לפרגן לגרושתו עם בת זוגו ההריונית ובתו דנה זרמון. פרופ' יולי תמיר פתחה את הערב וציינה כי מדובר בערב מרגש במיוחד עבור חתן פרס ישראל ורדימון לארח את כל תלמידיו ומוקיריו. עוד הגיעו הגברת אורית אפרתי יו"ר אגודת הידידים של שנקר, צבי ימיני יו"ר הועד המנהל בשנקר, עמוס שפירא יו"ר אוניברסיטת חיפה, פרופ' אמוץ ויינברג , המעצב עזרי טרזי, גלית גאון, גדעון עמיחי, המאייר מישל קישקה ועוד.

7

לקראת פתיחתו של חודש המודעות למינרל מגנזיום אשר יצויין בפברואר ברחבי הארץ, התקיימה מסיבת עיתונאים בבית סוקולוב בתל אביב, בהשתתפות פרופ' מיכאל שכטר, קרדיולוג בכיר בבי"ח תל השומר, ניצן פרימור, רוקח, מנכ"ל נוה פארמה ומרינה גורטין סמנכ"ל בנווה פארמה. לדברי פרופ' שכטר כ-80% מהאוכלוסיה סובלים ממחסור במגנזיום, העלול להוביל לתופעות בריאותיות שונות. עליה בתצרוכת מגנזיום במזון מפחיתה סכנה למחלות לב, שבץ מוחי, אי ספיקת לב ותמותה" . את הפעילות בישראל מרכזת חברת "נוה פארמה" מתוך דאגה לבריאות הציבור ולרווחתו. חברת נוה פארמה הינה הגורם המשמעותי ביותר הפועל בנושא המגנזיום בישראל. החברה מתמקדת רבות בהרחבת המודעות לחסר במגנזיום והשלכותיו ובהפצת מידע מהימן על תופעות הנגרמות מחסר במגנזיום ודרכי ההתמודדות איתן, בקידום זכויות החולים לקבלת מגנזיום בקופות החולים  ובייזום פעילות לשיפור איכות החיים ורווחת החולים. נוה פארמה עוסקת בחקר המגנזיום למעלה מעשרים שנה, ומאחוריה פיתוחים רבים ופעילות ענפה בתחום המגנזיום. החברה פיתחה את מותג תוסף המגנזיום מגנוקס הנמכר בבתי המרקחת השונים.

8

חברת אורקל הכריזה על פתיחת אקסלרטור (מאיץ סטרטאפים) חדש בישראל, שיתמקד בחדשנות מקומית בענן. את תוכנית האקסלרטורים הגלובלית מוביל רג'י ברדפורד, סגן נשיא בכיר באורקל העולמית שהגיע לארץ לצורך ההכרזה, והדגיש את התלהבותו מה"אקו-סיסטם הדינאמי והמרגש" של הסטראטפים בארץ. במסגרת ההכרזה התקיים שולחן עגול בהשתתפות כמה יזמים ומנהלי סטארטאפים ישראלים בולטים, שגרמו נחת רבה למארחים כאשר קמו בזה אחר זה וסיפרו על הקשר החם שלהם עם אורקל ישראל ועל הטכנולוגיות והאפליקציות שעוזרות להם לנהל את עסקיהם. בין המשתתפים והמפרגנים היו: אבי שטרן, מנהל הכספים (CFO) של WIX – מחברות האונליין הישראליות המובילות בעולם, משה סלפין- שותף בחברת Credorax (מתמחה בסליקת עסקאות אונליין בינלאומיות), ובנוסף מנהל טכנולוגיות ראשי (CTO)  ומנהל תפעול ראשי בחברה, דניאל זטורנסקי – מייסד שותף של הסטארטאפ Powtoon, וקיריל רכטר, מנכ"ל Lognet Billing. המארחים היו - עוזי נבון, מנכ"ל אורקל ישראל ואילן שפיגלמן, סמנכ"ל השיווק. עוד נכחו, מנהלים משני הסטארטאפים שרכשה אורקל ב-2016: גיל הופר מחברת Ravello (ראבלו), מהאקזיטים הבולטים ביותר בשנה שעברה, וכן רון רייטר ויונתן סיידנר, יזמי Crosswise, וגם: אסף סובול – מנהל פיתוח עסקי טכנולוגיות, אורית קנטורוביץ' – מנהלת צוות המכירות לאפליקציות ענן, וזיו עומר, מנהל מרכז המצוינות לסטארטאפים ישראלים. כמי שבעברו עשה מספר אקזיטים בעצמו, סיפר רג'י ברדפורד למשתתפים: "גם אני הייתי יזם, ובאקזיט האחרון נרכשה החברה שלי על ידי אורקל. הסיבה שאני עדיין כאן, זו המחוייבות של אורקל להמשיך ולשנות, לחדש ולייצר מודלים חדשים. בכוונתנו לשנות את העתיד ולכן נמשיך לעשות את הדברים שאנו חושבים שיביאו להצלחה". 

9

חברת פיסטוק הפקות השיקה השבוע את המופע החדש והחגיגי שלה "תרועת הפסטיבלים", השירים הגדולים של פסטיבלי הזמר עם חני נחמיאס ומשה דץ. ברידינג 3 בנמל תל אביב. הגיעו לכבד: אלי יצפאן, ליהי קורנובסקי ועומר דץ (חברים לספסל הלימודים בסטודיו למשחק של ניסן נתיב) ג'ודי ניר מוזס, מיקי קם, מירם זוהר, מורן מזור, טלי אורן, מיכל מוכטר, הדוד חיים, רן שמואלי, שגית רביבו, הילה ורני רהב, יובל כספין, אוהד חיטמן וצדי צרפתי שחגג אתמול יום הולדתו ה- 76. חני ודץ החליטו להפתיע אותו עם עוגת יומולדת מיוחדת, והקהל שר יחד איתם "יום הולדת שמח".

10

בשבוע שעבר התקיים בבית פרטי בסביון, אירוע חגיגי של חוג הידידים של "עמותת ארתור רובינשטיין".  באירוע נגנו רומן רבינוביץ, זוכה תחרות רובינשטיין  והכנרת דיאנה כהן. עידית צבי מנכ"לית העמותה, הודתה לכל הנוכחים וסיפרה על התחרות הבינלאומית לפסנתר על שם רובינשטיין, שתתקיים בחודש אפריל השנה. התחרות נחשבת לאחת החשובות בעולם, ומתקיימת אחת לשלוש שנים.

בין הנוכחים באירוע: נתן ולימור אלאלוף  מ"אלאלוף ספנות", רם ושרית זאבי (בתו של איש העסקים גד זאבי), שלמה ולאה תירוש, ורבים אחרים מחברי חוג הידידים של העמותה.

11

השבוע התקיים טקס חגיגי זוכי "פרס סטימצקי", במוזיאון לאמנות ישראלית רמת גן, לסופרים שספריהם הובילו את המכירות בשנה החולפת ברשת. השנה זכו: דורית רביניאן שזכתה במקום הראשון על ספרה "גדר חיה", אמיר גוטפרוינד (ז"ל) על ספרו "הר האושר,  שרה אהרוני על ספרה "אהבתה של גברת רוטשילד, ותגלית השנה בקטגוריית ביכורים זכה לירן כהן, שהוא למעשה אושיית פייסבוק פעילה, על ספרו "כבר לא מתים מאהבה". את הפרסים לזוכים העניקו יפית גרינברג (ג. יפית) מבעלי סטימצקי ואייל גרינברג מנכ"ל הרשת. באמנותי: הזמר עברי לידר ורותם אבוהב.

12

הפוגה מבורכת מהגשמים, הביאה את הדוגמנית וכוהנת האיפור רוית אסף, לפתוח את הוויקנד בשמש הקייצית, באחוזת ספא קיסר בקיסריה. היישר עם הגעתה, נחתה בין כתלי החמאם התורכי, שכלל קרצוף הגוף ופינוקי ספא מגוונים.

13

לאחר נצחונה הגדול של הפועל באר שבע השבוע על מכבי חיפה בכדורגל, הגיעה הקבוצה ליום פינוק שכולו חוויה ורוגע בקלאב ספא אקויה ומעיינות חמי יואב. הבעלים, קבוצת שבט אחים בעלת המיתחם, אירחה את שחקני הכדורגל שהגיעו בליווי הבעליםאלונה ברקת, מאמני הקבוצה והצוות המקצועי. השחקנים התפנקו לאורך כל היום במתחם, נהנו מבופה של פינוקי בוקר בריאותיים, שחררו את השרירים והגוף במים התרמו-מינרלים של חמי יואב העשירים בסגולות בריאותיות, נכנסו למתקני הספא המגוונים, לסאונות, לספא דגים וכמובן נהנו מטיפולי הספא המקצועיים שהקלאב ספא מציע. בהמשך יצאו  בשאטלים מיוחדים למתחם הכנסים והאירועים דוריה, אשר בבעלות קבוצת שבט אחים, שם חיכתה להם ארוחה פרטית עשירה ומשובחת  פרי ידי השף  של "דוריה".

15

השבוע נערך אירוע חגיגי לחיזוק קשרי התרבות בין תל-אביב לפירנצה, אשר נערך בבית השגריר האיטלקי- פרנצ'סקו. אורחת הכבוד באירוע הייתה ד"ר צ'ינסיה קליין, רעייתו של ד"ר דב קליין, המשמשת כנשיאת האקדמיה האיטלקית לבישול בארץ. הזוג קליין נפגשו באירוע עם ראש העיר של פירנצה באיטליה דריו נרדלה והקונסול האיטלקי ניקולו מניילו, אשר הציעו לד"ר קליין להקים מרכז רפואי לאסתטיקה בעיר פירנצה, וכן ליזום חילופי רופאים איטלקים ישראלים. ד"ר דב וצ'ינסיה קליין הוזמנו על ידי הקונסול האיטלקי ניקולו מניילו ואשתו אלמינה לארוחת ערב  בביתם שבאיטליה, בנוכחות ראש עריית אטליה פירנצה דריו נרדלה , על מנת לקדם את הנושא.

16

במסגרת חיזוק הקשרים בין דרום אפריקה וישראל, אירחה השבוע בלשכתה, מהרטה ברוך רון, מחזיקת תיק הרווחה של עיריית תל אביב, את משלחת האופוזיציה הדרום אפריקאית (Democratic Alliance) בהנהגת ראש האופציה, מר מוסי מיאמני  (Mmusi Miamane). למר מיאמני, המתמודד לנשיאות דרום אפריקה, חשוב במיוחד לחזק את הקשרים בין מפלגתו ובין נציגים ישראלים, ולפעול לשיתוף פעולה בהמשך הדרך. מיד עם הנחיתה של המשלחת בארץ, נערכה פגישה בלשכתה של מהרטה ברוך רון, בה הם דנו על הקשר המיוחד בין דרום אפריקה, תל אביב ועל החברה הישראלית.

17

חבר מרכז הליכוד שלמה פיבקו, המשמש כנשיא בית הכנסת הגדול בת"א, ורעייתו עו"ד ליטל פיבקו, חגגו השבוע את הולדת בנותיהן התאומות, אמיליה-שרה ואליענה-נועה. אירוע זבד הבנות שהתקיים במסעדת "על גג העולם" בעזריאלי, היה סיבה טובה להתייצבות של צמרת הליכוד. בין האורחים נצפו השר אופיר אקוניס, השר יובל שטייניץ, השר לשעבר גדעון סהר ורעייתו גאולה אבן ומכובדים נוספים. בכיבוד: ארוחת גורמה פרימיום, חוויה גסטרונומית מעשה השף. הרב הראשי של ת"א, לשעבר הרב הראשי של ישראל, הרב ישראל מאיר לאו בירך את התאומות הרכות, וגם הרנטגן - הרב יעקב ישראל  שניבא את הולדת הבנות (אשר הגיעו לעולם אחרי ציפייה ארוכה). בדיוק לפני שנה היה הוא זה שחזה את התאריך המדויק של הולדת הבנות.

18

הנהלת רשת מלונות פתאל המצומצמת, התארחה במהלך יומיים עמוסי מפגשים, ישיבות ותכנים, במלון הבוטיק ספא וילג' בחמת גדר. נבחרת המלונאים נהנתה מבילוי מפנק בבריכות המים הטרמו מינרליים, טיפולי גוף וכיבוד כיד המלך. שרון ניניו, מנכ"ל חמת גדר: "אני מברך ושמח שזכינו לביקור חשוב שכזה. הנהלת רשת מלונות פתאל מהווה את חוד החנית של התיירות בישראל ובעולם כולו. אני עוד יותר שמח שהשהות במלון ספא וילג' תרמה למשתתפים ברוגע והתנתקות משגרת היום העמוסה".

19

מעתה יוכלו כל העוברים בנתב"ג לצפות בתערוכת תצלומים חדשה ומפוארת, המציגה את 120 שנות הישגי הציונות, המוצגת על גבי הקיר הענק והיחיד במינו המחבר בין ביקורת הדרכונים לדיוטי פרי. הקיר, באורך של 150 מטר מהווה את שער היציאה מהמדינה ותזכורת להישגי הציונות, כאשר את הקיר מעטרות במשך השנה תערוכות שונות המציגות את הישגי הציונות לאורך שנות קיומה. השבוע הושקה על הקיר תערוכת "120 שנות ציונות", ונחשפה לקהל בטקס ממלכתי שנערך במעמד שר התחבורה, מר ישראל כ"ץ, מודי זנדברג, יו"ר קרן היסוד, אלי כהן, מנכ"ל ההסתדרות הציונות העולמית ועוד. בין הישגי הציונות נרשמה גם חברת "גרין וול ישראל", המובילה העולמית בתחום הגינון האנכי (קירות ירוקים בלשון העם), כאשר שיטת החקלאות הוורטיקלית שלה, חותמת את תערוכת "התיישבות ופיתוח חקלאי".

20

לילך לב, בעלת משרד לב-גרגיר אדריכלים" בתל אביב, ביקרה בחברת התאורה המובילה "קרני תכלת" בסיור אותו ארגנה ורד קוריסקי סמנכ"לית השיווק של החברה, לצד חוה בינדר מנהלת קשרי אדריכלים, ושחף נבון עוזרת שיווק. האירוע התקיים בחנות הדגל של מותג האיפור המוביל MAC ברמת אביב, אליה הוזמנו כ-90 אדריכליות ל-3 ערבי פעילות. בשלושת ימי הפעילות שהתקיימו בשעות הערב, צוות ההנהלה הנשי של "קרני תכלת", העניק לכל אחת מהאדריכליות ייעוץ אישי מידי צוות המאפרות המקצועי של הרשת, כיבוד כיד המלך שהתבסס על טהרת הסושי והקאווה, ועל הדרך הם גם זכו להכיר את מנכ"ל MAC בישראל אלי גיספן.

21

משלחת של רופאים ובכירי תעשיית הרפואה האסתטית בישראל, בראשם גבריאל חנני מנכ"ל חברת פרומדיקס ,המתמחה בשיווק מכשור וציוד לרפואה אסתטית, חזרו השבוע מאירוע חגיגי במוסקבה שנערך לרגל השקת מכשיר חדשני למיצוק העור: DOUBLO. האירוע נערך לרופאים מ - 24 מדינות מרחבי העולם. מישראל יצאה משלחת של 4 רופאים שנהנו בפתיחת החגיגות מקוקטייל מסוגנן, התנסות במכשיר החדש באמצעות  דוגמניות מקומיות, וכן סדנא מעשית אשר כללה טכניקות טיפול מתקדמות להרמת עור רפוי. יום למחרת יצאה המשלחת הישראלית לסיור בעיר, שכלל ביקור בקרמלין, בכיכר האדומה, במוזיאון הרוסי בגלריית טרטי אקוב ועוד. את הביקור קינחו בארוחת ערב חגיגית במסעדה גרוזינית שבמלון TETRI שבעיר. הרופאים הישראליים שהשתתפו במשלחת הם: ד"ר אלכס חייטון, ד"ר ליאון ספיבק, ד"ר אופיר ארצי, ד"ר נטליה גיידאר.

22

ענאן שמשום, המנכ"ל והבעלים של יצרנית משקה האנרגיה BLU, חגג יומולדת באווירה משפחתית עם אשתו טלי וילדיו בלונדון. המשפחה לא פסחה כמובן על ביקור במסעדת פאלומר של אסף גרניט.

23

אסתי קסטרו, פסלת מוערכת ולשעבר מנכ"לית רשת "סטפנל", השיקה בחמישי האחרון את התערוכה "בין לבן" בגלריה SPACE-חלל בגן העיר תל אביב, בה היא מציגה מגוון פסלים מברונזה בסימן נשיות ועוצמה. קסטרו סיפרה במהלך הערב שהיא מרגישה שהיא סוגרת מעגל, כשנזכרה באירוע הפתיחה של "סטפנל", שהתקיים לפני 24 שנים בסניף הדגל בגן העיר בנוכחות מוזמנים רבים. קסטרו הצטלמה בפתיחה עם ילדיה המשותפים לה ולגרוש שלה אבי קסטרו, בנם של אהרון ולינה קסטרו, מייסדי רשת האופנה "קסטרו".

האם תרמתם השבוע?

יקב ויתקין היקב הנמצא בסמוך לגשר הצבים שעל נחל אלכסנדר, יארח ב-31 בינואר ארוחת תרומה ייחודית, שהכנסותיו הארוחה יהיו קודש למחלקת הילדים של בית החולים מאיר בכפר סבא. בארוחה ישולבו יינות היוקרה של יקב ויתקין מסדרת "שורשים", עם ארוחת גורמה שיכין הבשלן שמאי מיטלמן ה-III.הבשלן, שמאי מיטלמן, המוכר כמקדם את תרבות היין והאוכל הישראלית, יבשל עבור הסועדים  מנות גורמה שונות  של דגים ועוף בבישול איטי לצד ירקות מובחרים ורטבים מיוחדים. עלות מינימאלית למשתתף היא 500 שקלים, והיא כוללת את המנות השונות המוצעות בתפריט, החל משלב קבלת הפנים ועד לשלב הקינוחים.  אסף פז יינן היקב יתאים לארוחה את סוגי יין מהסדרות השונות של היקב "שורשים" היוקרתית ו"סדרת מסע ישראלי", כשכל אחד מהיינות מספר סיפור אחר, ומגיע משילוב של כרמים שונים ברחבי הארץ. 

 
יש לכם סיפור מענייין ? רוצים שיכתבו עליכם ? צרו עמנו קשר 
זירת הבלוגים של ביז-טק 
 לחצו כאן

 

 

 

 

המלצות השבוע בזירת העסקים - פורטל הספקים B2B

החברה משווקת מכשירי עיסוי מתקדמים, הינה המפיץ הרשמי של חברה גרמנית Casada אשר במשך...
אילן חיות מתמחה בבניית אסטרטגיה וניהול משברים ארגוניים, תוך בחינה יסודית של...
שם החברה: אלרז יבוא מכונות ניקוי מתקדמותכתובת החברה: בילו סנטרתפקיד...

המלצות השבוע בזירת המרצים

     שם החברה: גלית מילר-יועצת משפחתית, מדריכת הורים ומאמנת...
אריאל אורבוך, עו"ד יזם ומרצה , מייסד גישת השיווק האכפתי # בונוס למועדון - קורס...
לבנת קיזנר - המכללה העסקית לשכת המסחר