ביז-טק Biz-Tec - שיווק עסקים, כנסים והדרכות
 מגזין דיגיטלי - פורטל ספקים B2B - מועדון עסקים VIP 

נכס בשכונת Birmingham - Alabama

נכס בשכונת Birmingham 

4717 Cheshire Cir, Birmingham, AL 35235

הבית נרכש באמצעות Safe-Future בחודש מאי 2013 ב-50,000$, דמי תמרוץ בארה"ב 1,500 דמי סגירה $2,200, עלות שיפוץ 4000$, עלויות נלוות 1,230, כמפורט בטבלאות בהמשך המסמך, ביטוח מבנה + ביטוח מערכות מורחב לשנה מראש 1,080$, דו"ח בדק בית 300$.

דמי הקמה לחברת Safe future 7000$

סה"כ עלות כוללת של 67,310$.

בית צמוד קרקע, שנת בנייה 1996 שטח בנוי 1,056 Sq. Ft, 3 חדרי שינה, 2 חדרי אמבטיה, שטח המגרש כדונם וחצי.

*ע"פ אתר מפקד האוכלוסין האמריקאי מחירי הנדל"ן עלו ב כ-40% בעשר שנים האחרונות באזור זה, הצפי הינו להמשך עליית המחירים לערך ב- 4%-6% בשנה.

הבית יושכר בשכירות שצפויה להניב תשואה לאחר הוצאות של כ- 8.5%-10.5% מהעלות הכוללת של הרכישה, לאחר הפחתות כמפורט בדו"ח תזרים המזומנים המצורף.

 

birmingham

הוצאות נלוות (חד פעמיות)

דוח בדק בית ובדיקה אחרי שיפוץ ע"י מפקח מוסמך, הכנת תיק לקוח; (מסמכי סגירה, נסח טאבו וכו'); פתיחת חברה LLC; הוצאות משלוח  FedEx; פתיחת תשתיות חשמל ,מים, גז כולל ניקיון יסודי של הבית, גיזום של הדשא מלפנים ומאחור; ביטוח מבנה וביטוח אחריות צד ג לשנה מראש; ביטוח מערכות מורחב לשנה מראש; מיופה כוח במעמד הסגירה; רישום ברשם החברות כולל הנפקת המסמכים הרלוונטיים; בדיקת טרמיטים –Pest Inspection; פעולה לצורך הפחתת הארנונה השנתית; תמונות וסרטים לפני ואחרי השיפוץ.

יובהר כי אין אפשרות לשלוט בתשואות הנכסים בפועל, לעיתים ניתן לקבל שכירות גבוהה יותר ולעיתים להפך, בדרך כלל הפער הינו עד$50-$100  לכל היותר, ובהתאם ההערכות והצפי לתשואה אינם מהווים הבטחה לתשואה או תשואה מובטחת. התשואה שתתקבל בפועל מכל נכס היא תוצאה של שוק ההשכרה, שוק הנדל"ן וביצועי הנכס המושפעים מנתוניו הספציפיים.

יש לקחת בחשבון לעיתים עלויות בלתי צפויות בעת אחזקת הנכס כל שנה. ביטוח אחריות מורחב מכסה חלק ניכר מההוצאות הצפויות בעת אחזקת הנכס, מערכות החשמל, אינסטלציה, מערכת החימום, תיקון מזגן וכו', עם השתתפות עצמית מוגבלת של כ-60$ לקריאה. חברת Safe Future  ממליצה לעשות ביטוח זה ולשלם שנה מראש, דבר שעשוי לצמצם משמעותית הוצאות שוטפות.

חלק מהסכומים המשולמים ברכישה נותרים של המשקיע או עבורו. כך למשל, $150 המופקדים בחשבון המשקיע, $300 המופקדים על חשבון הוצאות עתידיות, תשלום ביטוח. כמו כן חברתנו - Safe Future  תפעל בעתיד להורדת החיוב החודשי של הארנונה בשל מחיר הרכישה הזול ובכך להגדיל את התשואה על ההון העצמי בעתיד.

בחישוב התשואה שוכללו הגורמים הבאים: השכרת נכס אורכת מספר שבועות וכרוכה בתשלום תיווך של 80% מדמי השכירות החודשיים, ובמקביל לעיתים נכס מושכר לתקופה של שנתיים ומעלה. בהתאם נערכה מקדם הפחתה של אי תפוסה בשנה הראשונה. יצוין כי בשנה הראשונה של הנכס ההכנסה נמוכה יותר, לאור זמן השיפוץ, זמן השכרה ותיווך השוכר, במידה והחוזה מתחדש בשנה השנייה גובה חברת הניהול  (עלות זו משתנה) כ -14% מסך השכירות החודשית בחודש הראשון renewal, לדוג' נכס שמושכר ב$1,000- תגבה חברת הניהול $140 דמי ניהול רק בחודש הראשון, חברת הניהול גובה $300 מדמי השכירות בחודש הראשון לתיקונים אפשריים, במידה ואין שימוש בכסף זה הוא מוחזר ללקוח בתום תקופת ההשכרה.

 • ישנם דמי רישום LLC של 50-100$ בשנה.
 • יש לקחת בחשבון מקדם אי תפוסה בשנה הראשונה ,החל מחיבור לתשתיות, חשמל, מים, גז, שיפוץ מלא, איתור דייר, תשלום לחברת הניהול בחודש הראשון בגין איתור הדייר ,תשלום בעת החלפת דייר ואו חידוש חוזה השכירות, בעקבות כך התשואה בשנה הראשונה נמוכה יותר.
 • עלויות השיפוץ הינן הערכה בלבד, לעיתים עלויות השיפוץ עלולות להיות גבוהות יותר עקב סיבות שאינן תלויות בחברת Safe Future, בגמר השיפוץ יועבר פירוט מלא של כל עלויות השיפוץ, יש לקחת בחשבון לעיתים עלויות נוספות בגמר השיפוץ ואכלוס הדירה.
 • צור קשר נדלן
  שם מלא: *
  חובה לציין שם מלא
  שם חברה
  חובה לציין שם חברה
  טלפון/סלולר *
  חובה לציין טלפון
  דואר אלקטרוני *
  בבקשה רשום כתובת דואר אלקטרוני תקינה
  קוד הנכס המבוקש *
  ציין שם וקוד הנכס המבוקש . להודעה כללית רשום 0
  תיאור הבקשה
  רשום הערותיך
  קוד אבטחהקוד אבטחה
  קוד אבטחה שגוי