ביז-טק Biz-Tec - שיווק עסקים, כנסים והדרכות
 מגזין דיגיטלי - פורטל ספקים B2B - מועדון עסקים VIP 
  • תיאור החברה
  • מוצרים ושירותים
  • מאמרים וקישורים
  • תמונות & וידאו
  • צור קשרצור קשר

CTI Israel

CTI Israel

מכון CTI ישראל להכשרת מאמנים הוא הסניף הישראלי של בית-הספר הבינלאומי הידוע לאימון -   CTI

בשנת 2003 נוסדה בישראל השלוחה הישראלית של CTI על-ידי אבי שילון. ב 2006 הצטרף יוסי אילות לניהול ולבעלות על השלוחה (ראה"מצא מאמן" ).

CTI הינו המוסד המוביל בעולם ללימודי אימון פנים-אל-פנים, והוא מהבודדים המוסמכים להעניק תעודות הסמכה מקצועיות מטעם ה-ICF, איגוד המאמנים הבינלאומי.  רוב המאמנים המוסמכים בעולם המוכרים על ידי האיגוד הבינלאומי הם בוגרי CTI .
מרכז CTI ממוקם בצפון קליפורניה, והוא המכון להכשרת מאמנים הגדול בעולם. CTI הוא מהראשונים בעולם שפיתחו תוכנית הכשרה למאמנים. מאז שנת 1992 הכשיר  למעלה מ35,000 מאמנים בלמעלה מ 20 מדינות. מקימי המכון, לורה וויתוורת' עם קארן והנרי קימסי-האוס, פרסמו בספר את תפיסת האימון הייחודית שפיתחו: האימון הקו-אקטיבי . זהו אחד הספרים המוכרים והנמכרים ביותר בעולם בתחום. כיום, מוכר CTI בכל העולם כמכון יוזם ומוביל ביצירה וקידום של תחום האימון והמנהיגות .

מנחי הקורסים בארץ מגיעים בחלקם מחו"ל. גם המנחים מחו"ל וגם הישראלים מאמנים ומנחים ותיקים ומנוסים, שעברו תהליכי סינון ובחירה קפדניים, והוכשרו בתהליך ארוך להיות מנחים של קורסי ההכשרה הייחודיים של CTI. קורס מאמנים בישראל זהה בכל תכניו לקורסים המתקיימים באמריקה,  אסיה ואירופה. הקורסים המתקדמים שלנו מונחים באנגלית כאשר אחד המנחים בהם הוא תמיד ישראלי דובר עברית. מכון CTI ישראל מציע קורס אימון מעמיק ויסודי הכולל חמש סדנאות של סופשבוע ארוך, ששה מפגשי ערב לתרגול והעמקה, וכן חצי שנה של סטאז', לימוד ועבודה בקבוצה בינלאומית עם לקוחות אמיתיים. תעודת ההסמכה למסיימי קורס מאמנים מוכרת ע"י איגוד המאמנים הבינלאומי ICF.

בשנות פעילותו בישראל של מכון CTI ישראל, השתתפו בקורסי אימון שלנו מקצוענים ממגוון תחומים: יזמים, מנכ"לים, מטפלים מתחומים שונים, יועצים עסקיים ואישיים, מנהיגים קהילתיים, ומאמנים המעונינים להרחיב את יכולות האימון שלהם. המשותף לכולם הוא המחויבות שלהם לקדם את הסובבים אותם להיות במיטבם. 
ההכשרה שלנו מיועדת לכל מי שמעוניין לעסוק באימון כמקצוע חלקי או מלא, או להשתמש במיומנויות ובכלים האימוניים לשיפור יכולותיו האישיות והמקצועיות.
CTI מכשירה מאמנים ברמה מקצועית גבוהה ובתנאי לימוד אופטימאליים, המאפשרים לעמוד בקלות

 

 

  • צור קשר
CTI Israel

בית ספר להכשרת מאמנים בשיטת האימון הקו-אקטיבי. 

CTI Israel
מנכ"ל:יוסי אילות
שם איש קשר:לפרטים ולהזמנה – אנא מלאו טופס צור קשר >>
צור קשר עם בית העסק
שם מלא: *
חובה לציין שם מלא
שם חברה
Invalid Input
תפקיד/התמחות
Please write a subject for your message.
טלפון/סלולר
Invalid Input
דואר אלקטרוני *
בבקשה רשום כתובת דואר אלקטרוני תקינה
בית העסק/השירות המבוקש *
חובה לציין שם מלא
פירוט הפנייה *
Please let us know your message.
קוד אבטחהקוד אבטחה
קוד אבטחה שגוי